Wszystkie punkty sprzedaży biletów sprzedają podstawowe bilety o nominale 3,00 zł. oraz 1,50zł. Wszystkie bilety oprócz miesięcznych, dostępne są również w biletomatach w autobusach .Bilety komunikacji miejskiej w Zakopanem
1. Bilety podstawowe Jednorazowy normalny: 3,00 zł ulgowy – 50%: 1,50 zł 60-minutowy przesiadkowy na wszystkie linie normalny: 4,00 zł …
2. Bilety okresowe 3-dniowy na wszystkie linie (ważny do godz. 23:59, 3. dnia od skasowania) normalny: 18,00 zł ulgowy – 50 %: 9,00 zł 7-dniowy na wszystkie linie (ważny do godz. 23:59, 7. dnia od skasowania) normalny: 34,00 zł …
3. Bilety rodzinne

Jak poruszać się po Zakopanem?

Najpopularniejszym środkiem transportu w Zakopanem jest autobus. Autobusy kursują do wszystkich najważniejszych miejsc w mieście, w tym do Krupówek, na Gubałówkę, do Muzeum Tatrzańskiego i do innych atrakcji turystycznych. Bilety można kupić w kasach biletowych lub w automatach.

Jak kupic bilet w iMKA?

Zakup przez iMKA Aby kupić bilety komunikacyjne lub inne usługi na Aplikację mobilną iMKA aplikacja musi być autoryzowana a urządzenie podczas zakupu musi być podłączone do Internetu. Zakupy można zrobić przechodząc do menu „Kup bilet”, które prowadzi do Kreatora zakupów.

Ile kosztuje bilet z Zakopanego na Morskie Oko?

Bus z Zakopanego do Morskiego Oka zatrzymuje się na zakopiańskim dworcu PKP – za przejazd zapłacimy 10 zł. Podczas podróży musimy liczyć się z tym, że dojazd do Morskiego Oka może zająć nam nieco czasu.

Jak kupić bilet w autobusie w Zakopanem?

2. Pasażer rozpoczynający podróż z zamiarem zakupu biletu w pojeździe po wejściu do pojazdu obowiązany jest niezwłocznie nabyć bilet i dokonać jego skasowania. 3. Osoby nieposiadające uprawnień do bezpłatnych przejazdów są objęte ubezpieczeniem komunikacyjnym jedynie na podstawie ważnego skasowanego biletu.

Ile kosztuje wjazd na Morskie Oko?

Sprawdziliśmy, ile kosztuje taka przyjemność? Na stronie Stowarzyszenia Przewoźników do Morskiego Oka czytamy, że w sezonie letnim przejazd kosztuje ok. 70 zł. W praktyce wygląda do tak: w sezonie za wyjazd do góry zapłacimy 70 zł, zjazd z Włosienicy na Palenicę to kwota około 50 zł.

Ile kosztuje bilet wstępu na Morskie Oko?

Bilety wstępu można kupić również za pośrednictwem aplikacji SkyCash i mPay. W sprzedaży dostępne są następujące bilety TPN: jednorazowe ulgowe za 4,50 zł, normalne za 9,00 zł, 7-dniowe ulgowe za 22,50 zł i normalne za 45,00 zł oraz bilety dla grupy do 10 osób – ulgowe za 40,50 zł i normalne za 81,00 zł.

Ile kosztuje bus z Zakopanego na Kasprowy Wierch?

Ciche od 130 zł Podczerwone/Koniówka od 130 zł

Gdzie warto wejść w Zakopanem?

Zakopiański szlak z Morskiego Oka jest bardzo wygodny. Idąc żółtym szlakiem wejdziemy na Szpiglasowy Wierch, a dalej miniemy Czarny Staw i Wielki Staw. Z Morskiego Oka można też pójść szlakiem czerwony, który okrąża Morskie Oko i dociera do Czarnego Stawu pod Rysami.

Skąd odjeżdżają busy z Zakopanego na Morskie Oko?

Busy odjeżdżają z dworca busowego przy ulicy Kościuszki 22 w Zakopanem. Kursy odbywają się w sezonie letnim oraz zimowym, a ilość wyjazdów uzależniona jest od pory roku.

Czy warto jechać do Zakopanego?

Dlaczego warto pojechać do Zakopanego? Południowa część Polski a dokładnie góry to doskonałe pomysł na wyjazd, aby odpocząć na łonie natury i pooddychać świeżym powietrzem. Zakopane i towarzyszące mu okoliczne miejscowości to nie tylko bogata fauna i flora, ale także wiele miejsc wartych naszej uwagi.

Co to jest MKA?

Co daje MKA?

MKA jest zintegrowanym biletem dającym możliwość korzystania z różnych środków transportu w różnych miejscach Małopolski, parkingów, a docelowo również innych usług. Małopolska Karta Aglomeracyjna to w pełni spersonalizowany nośnik, na którym można zapisywać usługi transportowe dostępne w systemie MKA tj.

Czy w Zakopanem jest komunikacja miejska?

Gdzie zatrzymuje się Flixbus w Zakopanem?

Dworzec PKP i PKS, Chramcówki 35, 34500, Zakopane.

Czy bilet na Flixbusa można kupić na dworcu?

Zakup biletu w firmie autobusowej Firmy dalekobieżnych przewozów autobusowych Deutsche Touring / Eurolines, MeinFernbus / Flixbus posiadają własne kasy biletowe na terenie dworca ZOB. Podane na stronie godziny otwarcia mogą ulec zmianie.

Ile czasu zajmuje wejście na Morskie Oko?

Ile czasu zajmuje wejście na Czarny Staw?

Opis dojazdu i dojścia do Morskiego Oka znajdziecie TUTAJ. Czas przejścia znad Morskiego Oka do Czarnego Stawu nad Rysami to zaledwie ok 30 minut dla osoby dorosłej.

Ile się idzie z Morskiego Oka do Doliny Pięciu Stawów?

Według mapy przejście z Morskiego Oka do Doliny Pięciu Stawów zajmuje średnio 2 godziny. Tam do przejścia są jakieś 4 kilometry.

Ile kosztuje bilet do Zakopanego?

Gdzie zatrzymuje się FlixBus w Zakopanem?

FlixBus zatrzymuje się na głównym dworcu autobusowym w Zakopanem.

Ile się jedzie bryczką do Morskiego Oka?

Trzeba pamiętać, że bryczki jadą stosunkowo powoli. Droga nad Morskie Oko momentami jest stroma. Dodatkowo wędruje tamtędy wielu turystów, więc konie nie rozwijają pełnej mocy. Wjazd bryczką zajmuje około godziny.

Czy są meleksy na Morskie Oko?

Nad Morskie Oko w Tatrach turystów meleksy wozić nie będą, ponieważ się nie sprawdziły. Konne zaprzęgi pozostaną więc jedyną alternatywą dla pieszego spaceru.

Od której jeżdżą konie na Morskie Oko?

Odjazd pierwszego zaprzęgu zależy od pogody oraz prognozowanej ilości turystów. W sezonie turystycznym zazwyczaj pierwsze fasiągi podstawiane są około godziny 7:30, poza sezonem około 9:30.

Ile kosztuje bilet na Giewont?

Niezależnie od pory roku obowiązują następujące stawki: bilet normalny 5 zł bilet ulgowy 2,50 zł bilet 7-dniowy normalny 25 zł

0 odpowiedzi na „Ile kosztuje Komunikacja miejska w Zakopanem?”