FlixBus zatrzymuje się na głównym dworcu autobusowym w Zakopanem.

Skąd odjeżdża FlixBus w Zakopanem?

Większość autobusów na trasie Zakopane – Warszawa odjeżdża ze stacji ul. Chramcówki i przyjeżdża do stacji Zachodnia.

Gdzie zatrzymują się busy w Zakopanem?

Wszystkie busy, jeżdżące poza Zakopane, odjeżdżają z placu obok dworca PKP. Stanowiska są dobrze opisane, na każdym z nich znajdują się rozkłady z godzinami jazdy. W zależności od tego, dokąd chcemy jechać, busy będą jechać w trzech podstawowych kierunkach: Nowy Targ, Białka Tatrzańska, Czarny Dunajec.

Jak sprawdzić przystanki Flixbusa?

Listę miejsc odjazdów znaleźć można w aplikacji FlixBus w zakładce „Przystanki” oraz w wykazie naszych przystanków. Po kliknięciu na dane miasto można zapoznać się z adresami przystanków lub zobaczyć ich rozmieszczenie na mapie. Mapa z przystankami znajduje się także w potwierdzeniu rezerwacji.

Czy FlixBus jeździ do Zakopanego?

FlixBus ma dużą sieć połączeń, więc po dotarciu na miejsce możesz z nami podróżować dalej do miasta Zakopane.

Czy FlixBus czeka na pasazera?

Niestety, autobus nie może czekać. Nasze autobusy kursują w ramach regularnych usług i obowiązują je rozkłady jazdy. Na przystanku należy pojawić się 15 minut przed odjazdem.

Czy bilet na FlixBusa można kupić na dworcu?

Zakup biletu w firmie autobusowej Firmy dalekobieżnych przewozów autobusowych Deutsche Touring / Eurolines, MeinFernbus / Flixbus posiadają własne kasy biletowe na terenie dworca ZOB. Podane na stronie godziny otwarcia mogą ulec zmianie.

Skąd w Zakopanem odjeżdżają busy do Kuźnic?

Busy jadące w kierunku Palenicy Białczańskiej (Morskiego Oka), Doliny Chochołowskiej i Doliny Kościeliskiej odjeżdżają z placu przed dworcem PKP. Busy jadące do Kużnic stoją także na parkingu przy Rondzie Kuźnickim (obecnie Rondo Jana Pawła II). Teoretycznie busy jeżdżą według rozkładu.

Czy z Zakopanego na termy dojeżdżają autobusy busy?

Szos-Mig Busem z Zakopanego Przewozy na tej trasie realizuje od lat firma Szos-Mig. Busiki odjeżdżają z zakopiańskiego Dworca PKS, a dojeżdżają tuż pod deptak prowadzący do Termy Bania. Powrót do Zakopanego odbywa się tą samą trasą.

Skąd odjeżdżają busy do Doliny Chochołowskiej?

Busy odjeżdżają spod dworca PKP w Zakopanem: kierunek Dolina Chochołowska, kierunek Czarny Dunajec. Parking samochodowy znajduje się przed Siwą Polaną. Ilość miejsc jest ograniczona. Przy dużym ruchu już rano nie ma miejsc, a droga dojazdowa jest zakorkowana.

Czy FlixBus robi przystanki?

Przystanki Flixbusa nie muszą znajdować się na głównych dworcach autobusowych. Nie zakładajcie, że wszystkie autobusy Flixbusa będą odjeżdżały z głównego dworca autobusowego. Czasami odjeżdżają one z wyznaczonych przydrożnych miejsc. Upewnijcie się więc, że wiecie skąd dokładnie odjeżdża Wasz autobus.

Czy w kazdym Flixbusie jest toaleta?

Nie musisz się martwić! Na pokładzie wszystkich naszych autobusów znajduje się toaleta, z której możesz w każdej chwili skorzystać.

Jak wyglądają przesiadki w Flixbusie?

Jeśli Twoja rezerwacja obejmuje połączenie przesiadkowe, FlixBus gwarantuje, że dotrzesz do kierunku podróży. W przypadku gdy nie zdążysz na swój następny autobus z powodu opóźnienia pierwszego połączenia, zarezerwujemy dla Ciebie miejsce w następnym dostępnym kursie bez żadnych dodatkowych opłat.

Jak ominąć zakopiankę jadąc do Zakopanego?

Korki na zakopiance mogą ominąć kierowcy wybierający drugą alternatywną trasę. Wystarczy w Nowym Targu skręcić w drogę krajową nr 49 do Białki Tatrzańskiej, skąd przez Bukowinę Tatrzańską i Murzasichle można dojechać do Zakopanego, omijając w ten sposób znaczny odcinek drogi krajowej nr 47.

Skąd odjeżdżają busy z Krakowa do Zakopanego?

Autobusy w Kraków odjeżdżają z Dworzec autobusowy, Dworzec autobusowy Czyżyny.

Skąd odjeżdżają busy z Krakowa do Zakopanego?

Autobusy w Kraków odjeżdżają z Dworzec autobusowy, Dworzec autobusowy Czyżyny.

Czy trzeba rezerwować miejsce w FlixBus?

Jeśli nie zarezerwowałeś/-aś miejsca, ale przydzielono Ci miejsce na bilecie, zajmij właśnie to miejsce. Jeśli nie zarezerwowałeś/-aś miejsca i nie przydzielono Ci miejsca na bilecie, możesz wybrać dowolne miejsce nieobjęte rezerwacją.

Czy można jeść w Flixbusie?

Aby zagwarantować pasażerom całkowity komfort i odprężenie, w naszych zielonych autobusach można również jeść i pić. Należy jednak mieć na względzie innych pasażerów i pamiętać o kilku rzeczach: Powstrzymaj się od spożywania posiłków o intensywnym zapachu.

Czy trzeba płacić za bagaż w autobusie?

Bagaż ręczny zabierany przez podróżnych przewozi się bezpłatnie.

Czy we Flixbusie można płacić gotówką?

W przypadku każdej rezerwacji zastrzegamy sobie prawo do nieakceptowania niektórych form płatności i zażądania innego sposobu płatności. Na pokładzie pojazdów: gotówka. W punktach sprzedaży / biurach podróży: wszystkie oferowane przez biuro metody płatności; zawsze możliwa jest płatność gotówką.

Kiedy są najtansze bilety na FlixBus?

Z FlixBusem podróże przystępne cenowo są możliwe cały rok, nawet bez Black Friday. Powód jest prosty – nasze ceny są nie do pobicia! Zarezerwuj bilet na podróż FlixBusem od 4,99 zł do dowolnego z naszych 2 500 kierunków.

Jak kupić bilety na autobus FlixBus?

Możesz zarezerwować bilety nie tylko na naszej stronie internetowej, ale również za pośrednictwem naszej aplikacji FlixBus lub w naszych sklepach FlixShops i u autoryzowanych sprzedawców.

Ile kosztuje bus z Zakopanego na Morskie Oko?

Jak znaleźć tanie bilety nad Morskie Oko? Połączenia prywatnymi busami z Zakopanego do Palenicy Białczańskiej, to koszt około 12 złotych w jedną stronę. Aktualny rozkład busów znajdziesz tutaj.

Jak najlepiej poruszać się po Zakopanem?

Najpopularniejszym środkiem transportu w Zakopanem jest autobus. Autobusy kursują do wszystkich najważniejszych miejsc w mieście, w tym do Krupówek, na Gubałówkę, do Muzeum Tatrzańskiego i do innych atrakcji turystycznych. Bilety można kupić w kasach biletowych lub w automatach.

Kiedy najlepiej jechać na termy?

Zima to najlepszy moment na to, aby wygrzać się w termach. Nie ma nic przyjemniejszego niż relaks w gorącej wodzie, gdy na zewnątrz pada śnieg, a pogoda zachęca głównie do siedzenia pod kocem.

Skąd odjeżdżają busy na Kasprowy Wierch?

– Przystanek na ulicy Kościeliskiej – to kolejne ważne miejsce, z którego odjeżdżają busy. Z tego przystanku można dojechać m.in. do Doliny Pięciu Stawów czy na Kasprowy Wierch. – Przystanek na ulicy Krupówki – ten przystanek znajduje się w samym centrum Zakopanego, przy głównej ulicy handlowej.

0 odpowiedzi na „Gdzie zatrzymuje się Flixbus w Zakopanem?”