Kiedy będzie spadek cen mieszkań?

Kiedy jest dobry czas na kupno mieszkania?

Zdaniem ekspertki ostatni kwartał roku to najlepszy czas na zakup nieruchomości na rynku pierwotnym. – Deweloperzy mają plany sprzedaży, które muszą zrealizować nawet kosztem zysku, dlatego pod koniec roku będą skłonni do dawania największych rabatów.

Czy mieszkania będą drożeć czy taniec?

Czy warto teraz kupić mieszkanie?

Czy to dobry czas na sprzedaż mieszkania?

Co dalej z cenami mieszkań?

Czy warto kupić mieszkanie za gotówkę?

Kupno za gotówkę skraca czas do minimum. Nie tylko możesz cieszyć się z posiadania nowej nieruchomości, ale także odczujesz ulgę, że cały proces zakupu przebiegł bez większych problemów. Z perspektywy osoby sprzedającej nieruchomość transakcja za gotówkę jest również lepszym rozwiązaniem.

Kto kupuje teraz mieszkania?

Jak można tanio kupić mieszkanie?

Aukcje komornicze to jeden ze najbardziej znanych sposobów na kupno tanio mieszkania. Lokale zdobyte w ten sposób mogą być tańsze nawet o 1/3 normalnej ceny rynkowej. W przypadku mieszkania o wartości 300 tysięcy złotych jest to już oszczędność wynosząca 100 tysięcy!

Wśród nich znajdziemy mieszkania na wynajem, złoto, obligacje, bankowe depozyty czy akcje giełdowych spółek. Jako primaaprilisową ciekawostkę podajemy też przykład alternatywnych inwestycji w butelki szkockiego trunku oraz króla kryptowalut – bitcoina.

Co łatwiej sprzedać dom czy mieszkanie?

Na ogół bowiem mieszkania sprzedaje się szybciej i łatwiej niż domy.

0 odpowiedzi na „Czy ceny mieszkań będą spadać?”