Zakup biletu w firmie autobusowej Firmy dalekobieżnych przewozów autobusowych Deutsche Touring / Eurolines, MeinFernbus / Flixbus posiadają własne kasy biletowe na terenie dworca ZOB. Podane na stronie godziny otwarcia mogą ulec zmianie.

Gdzie można kupic bilety na FlixBus?

Możesz zarezerwować bilety nie tylko na naszej stronie internetowej, ale również za pośrednictwem naszej aplikacji FlixBus lub w naszych sklepach FlixShops i u autoryzowanych sprzedawców.

Czy mogę kupić bilet u kierowcy FlixBus?

Od 21 lutego bilet na podróż autokarem FlixBusa będzie można kupić bezpośrednio u kierowcy, tuż przed odjazdem. Jak wygląda proces zakupu biletu u kierowcy? Kierowca sprawdza cenę za przejazd w Aplikacji Kierowcy. Pasażer płaci wyłącznie bezgotówkowo – kartą lub telefonem.

Czy we Flixbusie można płacić gotówką?

W przypadku każdej rezerwacji zastrzegamy sobie prawo do nieakceptowania niektórych form płatności i zażądania innego sposobu płatności. Na pokładzie pojazdów: gotówka. W punktach sprzedaży / biurach podróży: wszystkie oferowane przez biuro metody płatności; zawsze możliwa jest płatność gotówką.

Kiedy są najtansze bilety na FlixBus?

Z FlixBusem podróże przystępne cenowo są możliwe cały rok, nawet bez Black Friday. Powód jest prosty – nasze ceny są nie do pobicia! Zarezerwuj bilet na podróż FlixBusem od 4,99 zł do dowolnego z naszych 2 500 kierunków.

Czy w kazdym Flixbusie jest toaleta?

Nie musisz się martwić! Na pokładzie wszystkich naszych autobusów znajduje się toaleta, z której możesz w każdej chwili skorzystać.

Czy w Flixbusie można placic karta?

FlixBus akceptuje następujące rodzaje kart: Mastercard, VISA, American Express.

Czy FlixBus robi przystanki?

Przystanki Flixbusa nie muszą znajdować się na głównych dworcach autobusowych. Nie zakładajcie, że wszystkie autobusy Flixbusa będą odjeżdżały z głównego dworca autobusowego. Czasami odjeżdżają one z wyznaczonych przydrożnych miejsc. Upewnijcie się więc, że wiecie skąd dokładnie odjeżdża Wasz autobus.

Jak wsiąść do FlixBusa?

Tak, aby wsiąść do autobusu musisz okazać potwierdzenie rezerwacji – wydrukowane lub w formie elektronicznej (zapisane w pliku PDF lub w postaci kodu QR na smartfonie). Najłatwiej jest okazać bilet bezpośrednio w aplikacji FlixBus.

Czy FlixBus ma zniżki?

W Polsce obowiązuje wiele zniżek na transport autobusowy. Dzięki temu niektórzy mogą codziennie dojeżdzać z FlixBusem do pracy lub szkoły taniej. Zniżki obowiązują na większości połączeń krajowych. Wejdź na naszą stronę internetową i zarezerwuj swój bilet w niższej cenie.

Czy FlixBus czeka na pasazera?

Niestety, autobus nie może czekać. Nasze autobusy kursują w ramach regularnych usług i obowiązują je rozkłady jazdy. Na przystanku należy pojawić się 15 minut przed odjazdem.

Jak zdobyc znizke na FlixBus?

Jak mogę dostać zniżkę do Flixbus? Jeśli chcesz śledzić promocje i oferty specjalne Flixbus, dołącz do ich newslettera lub polub Flixbusa na Facebooku. Możesz też pobrać aplikację Flixbus i cieszyć się wyjątkowymi promocjami i kodami rabatowymi.

Czy FlixBus ma postoję?

Na niektórych trasach postoje są już uwzględnione w harmonogramie podróży, z zastosowaniem przepisowych czasów jazdy oraz odpoczynku. Chcemy jak najszybciej dotrzeć do celu, a więc nie robimy żadnych innych przerw. Palenie w naszych autobusach jest zabronione.

Jak skontaktować się z FlixBusem?

Aby skontaktować się z obsługą klienta, kliknij tutaj lub zadzwoń na numer +48 22 307 93 34. Propozycje współprac marketingowych prosimy kierować do: [email protected].

Czy FlixBus ma zniżki dla uczniów?

Zweryfikuj swoją legitymację ISIC/ITIC/IYTC i uzyskaj 10% zniżki na przejazdy FlixBusem, zniżkę otrzymasz na swój ades e-mail. Kod zniżkowy można zrealizować na każdy rodzaj trasy, również poza granicami Polski, tylko poprzez mobilną aplikację.

Jak sprawdzić przystanki FlixBusa?

Listę miejsc odjazdów znaleźć można w aplikacji FlixBus w zakładce „Przystanki” oraz w wykazie naszych przystanków. Po kliknięciu na dane miasto można zapoznać się z adresami przystanków lub zobaczyć ich rozmieszczenie na mapie. Mapa z przystankami znajduje się także w potwierdzeniu rezerwacji.

Jak skontaktować się z FlixBusem?

Aby skontaktować się z obsługą klienta, kliknij tutaj lub zadzwoń na numer +48 22 307 93 34. Propozycje współprac marketingowych prosimy kierować do: [email protected].

Jak sprawdzić gdzie jest FlixBus?

Ułatw sobie życie i pobierz aplikację FlixBus na swój telefon komórkowy. Mając tę aplikację, nie musisz stać w kolejce po bilety. Dzięki aplikacji możesz dodatkowo sprawdzić, gdzie obecnie znajduje się autobus i nie przegapisz najnowszych rabatów.

Gdzie można kupic bilety na FlixBus?

Możesz zarezerwować bilety nie tylko na naszej stronie internetowej, ale również za pośrednictwem naszej aplikacji FlixBus lub w naszych sklepach FlixShops i u autoryzowanych sprzedawców.

Czy FlixBus waży bagaż?

Czy można śledzić FlixBus?

Dzięki naszej aplikacji FlixBus możesz śledzić aktualną lokalizację autobusu, co pozwoli Ci na dokładne zaplanowanie swojego czasu. W razie opóźnienia autobusu możesz np. kupić sobie coś do jedzenia, nie obawiając się przy tym, że spóźnisz się na autobus.

Ile zarabia kierowca autobusu FlixBus?

5 000–8 000 zł brutto / mies.

Czy FlixBus sprawdza dokumenty?

Kierowcy, podczas odprawy, będą kontrolować dokumenty tożsamości.

Jak wygladaja miejsca w Flixbusie?

Na pokładzie naszych autobusów zawsze będziesz mieć miejsce siedzące. W autobusach objętych rezerwacją numery miejsc znajdują się na wysokości oczu, na schowku bagażowym. Mają one kolor ciemnoszary. Jeśli zarezerwowano miejsce, jego numer podany jest na bilecie.

Czy FlixBus ma bilety ulgowe dla emerytów?

Bilety dla dzieci, studentów i seniorów są ważne tylko w przypadku okazania legitymacji. Jeśli nie można okazać kierowcy legitymacji, bilet ze zniżką przepada i należy kupić normalny bilet na przejazd.

Gdzie znalezc voucher FlixBus?

Datę ważności vouchera możesz również sprawdzić w wiadomości e-mail, w której przesłaliśmy Ci jego kod. W przypadku dalszych pytań dotyczących daty ważności lub salda vouchera, skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu lub klikając na poniższy przycisk Skontaktuj się z nami.

0 odpowiedzi na „Czy bilet na Flixbusa można kupić na dworcu?”