Dw pokoje u Heleny

Opinie


Autor / data: Małgorzata Mazurek | 2013-05-27
Treść komentarza:Bardzo mili gospodarze, dobre pokoje, smakowite jedzenie, dziękuję, będę wracać :)

Autor / data: Mateusz Siedlecki | 2016-01-03
Treść komentarza:Świetni gospodarze, dobre pokoje, dzięki temu będziemy bardzo miło wspominali pobyt sylwestrowy oraz na pewno jeszcze nie raz będziemy wracać :)

Autor / data: Jan Kowalski | 2016-01-20
Treść komentarza:Testowy komentarz.

Autor / data: Ula i Radek Kmiecik | 2016-08-16
Treść komentarza:Świetne noclegi w pięknie urządzonym i czystym pokoju z łazienką i tv. Właścicielka to przemiła osoba:) Polecamy wszystkim to miejsce na zakwaterowanie. Dziękujemy za miły pobyt, a przy następnym wyjeździe do Zakopanego - wracamy do Janosówki, do Pani Heleny:) Pozdrawiamy serdecznie

Autor / data: Marcin | 2016-08-03
Treść komentarza:Najlepsze noclegi w Zakopcu :) pyszne jedzenie, przemiła włascicielka i zadbane, czyste pokoje :) A nowy domek przepiekny :)

Autor / data: Monika i Marek Bołtrukanis | 2016-08-28
Treść komentarza:Świetne noclegi w pięknie urządzonym i czystym pokoju z łazienką i tv. Właścicielka to przemiła osoba:) Polecamy wszystkim to miejsce na zakwaterowanie. Dziękujemy za miły pobyt i pyszne jedzenie, a przy następnym wyjeździe do Zakopanego - wracamy do Janosówki, do Pani Heleny:) Pozdrawiamy serdecznie

Autor / data: Justyna i Tomasz Grabowscy | 2017-01-01
Treść komentarza:Super fajny dom wczasowy, przemili właściciele i obsługa rowniez. Bardzo dobre jedzenie i warunki, pokoje czyste, ładne z tv i łazienka.Zyczliwi gospodarze. Wszystko to za przystępną cenę. Polecamy to miejsce w 100 %. Pozdrawiamy serdecznie.

Autor / data: Marzena Ożdżyńska | 2017-02-06
Treść komentarza:Bardzo nam miło że mogliśmy gościć u Państwa. Pokoje świetne, kuchnia smaczna, właściciele jak i obsługa kuchni bardzo mili i sympatyczni. Następnym razem jadąc do Zakopanego napewno wybierzemy Was. Dziękujemy serdecznie. I pozdrawiamy

Autor / data: Adam i Arkadiusz | 2017-08-15
Treść komentarza:Polecamy wszystkim to miejsce.Czysty pokój i łazienka dostep do kuchni można sobie pograć w tenisa lub piłkarzyki blisko do busa i sklep pod nosem .Obiadki bardzo dobre .Dziekujemy

Autor / data: olek pranga | 2017-08-22
Treść komentarza:Polecam wszystkim to miejsce ,czego co brakuje to dużej lodówki w nowym domu i piaskownicy dla dzieci

Autor / data: Olga Majka | 2018-01-30
Treść komentarza:Właściciele posiadają dwa domy, niestety trafiliśmy do tego starszego gdzie śpi się na doś twardych tapczanach i przykrywasz się kołdrą która waży ze 20 kg, nie wpominając tylko o jednym gniazdku w pięcio osobowym pokoju. Do tego jeśli ktoś lubi na śniadanie jeść mortadelę z margaryną i popijać tanią herbatą to polecam. Cudów nie ma jeżeli cena bobytu z wyżywieniem jest tak niska, to jakość tych uług nie może być wysoka.

Autor / data: Agnieszka | 2019-03-24
Treść komentarza:Są ty dwa domy, my byliśmy w nowym, do czystości nie można się doczepić, łazienka malutka że ciężko w niej się wytrzeć po wyjściu z pod prysznica w dodatku brak działającej wentylacji biorąc prysznic można się udusić. Świetlica niby jest ale nie można z niej kożystać byliśmy w kilka rodzin więc nie było gdzie nawet rańo wypić kawy a wieczorem posiedzieć, szałas jest ale zamknięty i można z niego korzystać po opłaceniu wstępu. Jedzenie masakra, kilka razy nie wiedzieliśmy czy to obiad czy zlewki :( Pani Helenka i mąż super ludzie ale ta młoda właścicielka......Byliśmy tu w 2018 roku może coś się zmieniło ale my już tam nie pojedziemy.

Autor / data: Anna | 2019-06-09
Treść komentarza:Bylismy w nowym domu. Warunki dobre czysto jednak łazienka bardzo mała. Posiłki mielismy w domu poniżej czyli u Heleny. Jedzenie niesmaczne zwłaszcza sniadania gdzie dominuje margaryna, najtańsze parówki.Bezcenne stwierdzenie włascicielki ....Czy pojedliście sobie..... Nie polecam.


  Dodaj swój komentarz

Kod:

0cd37

Przepisz kod:
Imię i nazwisko:
Treść komentarza: